Шановні жителі громади!
З настанням літньо-осіннього періоду значно зростає кількість випадків спалювання сухої трави, опалого листя, гілля та інших рослинних залишків. Нагадуємо, що такі дії завдають шкоди довкіллю та здоров’ю людей.
❌ Спалювання рослинності призводить до:
⚖️ Відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків тягне за собою адміністративну відповідальність:
🔹 На землях загального користування, сільськогосподарських угіддях, узбіччях доріг, у парках та інших насадженнях:
🔹 На територіях та об’єктах природно-заповідного фонду:
✅ Закликаємо всіх мешканців громади дотримуватися правил пожежної безпеки та не спалювати суху рослинність. Рослинні залишки можна компостувати або використовувати для мульчування ґрунту.
Бережімо природу, власне здоров’я та безпеку нашої громади разом! 🌿🍃🔥🚫